ANKIETA dotycząca preferowanych warunków mieszkaniowych


Szanowni Państwo! Wszystkie osoby, które wypełniły ankietę w dniach: 26.09 od godz. 17.30 - 27.09 do godz. 14.40 proszone są o jej powtórne wypełnienie i przesłanie. Z powodu błędu informatycznego, który już jest usunięty, ankiety nie zostały zapisane.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej preferowanych warunków mieszkaniowych w ramach inwestycji w Gdyni, przy ulicy Puszczyka. Celem ankiety jest zebranie od osób zainteresowanych najmem mieszkania informacji na temat oczekiwań w zakresie m.in. standardu wykończenia oraz formy umowy.

Zwracamy uwagę, że ankieta nie jest wnioskiem o wynajem mieszkania. Ma jedynie na celu zebranie wstępnych informacji i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje na temat Mieszkania Plus w Gdyni znajdują się na stronie www.mieszkanieplusgdynia.pl. Zapoznanie się z nimi ułatwi Państwu wypełnienie ankiety.

Informacja o umowach
Dla umów najmu na czas oznaczony dostępny jest tylko standard wykończony podstawowy. Standard deweloperski dostępny jedynie dla umów najmu z dojściem do własności.


W związku z przeprowadzaną ankietą dot. programu Mieszkanie Plus administratorem Państwa danych osobowych jest MP Inwestycje 3 Sp. z o. o. Prosimy o zgodę na kontakt poniższymi kanałami celem przekazywania informacji o ofercie Programu Mieszkanie Plus:
Informacje dotyczące Państwa danych osobowych

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.